Корзина
2 отзыва
+380
50
304-25-53
+380
50
308-46-86
+380
50
304-25-57
УкраинаПолтавская областьКременчугул. Генерала Жадова, 239600
Корзина
Кременчугское отделение Полтавской ТПП

Візит делегації Польської економічної палати деревообробної промисловості (м.Познань) в Полтавську область

Візит делегації Польської економічної палати деревообробної промисловості (м.Познань) в Полтавську область

14-15 березня 2018 р Полтавську область і м.Кременчук з діловим візитом відвідала делегація польських підприємств деревообробної галузі. Візит польських бізнесменів проходив за організаційної підтримки Кременчуцького відділення Полтавської ТПП і Черкаській ТПП. З польської сторони візит організований Польської економічної палатою деревообробної промисловості (м.Познань), яку представляв координатор з міжнародного співробітництва Рафал Грушинський, а Кременчуцьке відділення Полтавської ТПП виступило координатором перебування такої серйозної делегації в Україні.

            Під час візиту 14 березня польська делегація відвідала підприємства в Кременчуці (фірма Інтер-лисиць), в Полтаві (ТОВ "Сільф", ПП "Мейд фо Трейд").

            Під час візиту 15 березня польська делегація відвідала підприємства в Черкаській області. Польські бізнесмени побували на підприємствах «Вудвіндор» (с.Косарі) і «Наш ліс» (м.Черкаси). В ході ділових відвідувань підприємств польські бізнесмени знайомилися з технологічним процесом, продукцією, експортними можливостями українських підприємств. Полтавська та Черкаська області мають різні можливості щодо співпраці в деревообробній галузі, але саме така бізнес-поїздка головних менеджерів і власників польського бізнесу сприяла вивченню регіональних можливостей і встановленню прямих ділових контактів. На деяких підприємствах йшла навіть мова про можливість укладення контрактів.

            Безпосереднє спілкування представите лей бізнесу двох країн сприяє підтримці дружесткіх відносин між нашими країнами.

СПИСОК ДЕЛЕГАЦІЇ ПОЛЬСЬКИХ ПІДПРИЄМЦІВ

12-16 березня 2018

1. Грушински Рафал (Rafał Gruszczyński) – координатор міжнародних програм Польської економічної палати деревообробної промисловості (м. Познань), http://www.przemysldrzewny.pl/ ,  rafal.g@przemysldrzewny.pl

Вид діяльності: лісопилки, а також виробники підлогових покриттів, дерев'яних конструкцій для саду та городу, меблів і т.д.

Ціль візиту: пошук партнерів.

2. Лавецкі Кристоф (Krzysztof Ławecki) власник фірми «Спецбуд» (Specbud)

http://www.specbud.biz/    krzysztof@specbud.biz

Вид діяльності: виготовлення воріт, піддонів, дерев'яної упаковки, а також їх ремонт, купівля та продаж.

Ціль візиту: пошук партнерів та постачальників.

3. Субоч Войцех (Wojciech Subocz) – власник, генеральний директор фірми «Boltex», www.boltex.com.pl, boltex@boltex.com.pl, w.subocz@boltex.com.pl, Ремігуз Мазуркевич (Remigiusz Mazurkiewicz) – координатор відділу продаж: r.mazurkiewicz@boltex.com.pl,

Вид діяльності:  виробник промислових колес та ланцюгів: привод, пластини роликові та транспортні, широкий асортимент металевих виробів, зокрема таких, як промислові ланцюги для різних галузей промисловості, моделі з різними технічними параметрами. Крім того, ланцюгові зірочки з версією ступиці або диски з різним діаметром валика та числом і шириною зубів.

Ціль візиту: пошук партнерів та покупців.

4. Лесик Казимір (Kazimierz Łesyk) – голова правління ТОВ «Айрам» www.ajram.pl, ajram@ajram.pl

Вид діяльності: виробник широкого асортименту меблевих виробів, зокрема таких, як крісла, стільці, столи.

Ціль візиту: пошук партнерів на довгостроковий період, постачальників та покупців.

5. Вебер Річард (Ryszard Weber) – менеджер по маркетингу приватної фірми DREWPAL, http://www.drewpal.pl/, drewpal@drewpal.pl

Вид діяльності: компанія відома на польському та зарубіжному ринках як виробник дерев'яних піддонів і металевих кошиків. Компанія має сучасний машинний парк, що суттєво впливає на його динамічний розвиток. Автоматизований виробничий процес дозволяє швидко виконувати замовлення та високу якість пропонованої продукції.

Ціль візиту: пошук партнерів, постачальників.

6. Шукальскі Річард (Ryszard Szukalski) – голова правління ТОВ «DANKROS» http://www.dankros.com/, dankros@dankros.com

Вид діяльності: компанія відома як виробник дерев’яних конструкцій (кроквяні ферми, балки, пиломатеріали), піддони та елементи піддонів, елементи упаковки, напівфабрикати для обробки дерева, котеджі, альтанки, палісад, напівпалісад, садові програми (ролики, паркани, клумби, компостери, собачі розплідники та гойдалки), звукопоглинаючі панелі, розташовані поруч із автомагістралями, дошка підлоги, настінна дошка, літній будинок.

Ціль візиту: пошук партнерів та постачальників.

7.  Ренкієвич Грегор (Grzegorz Renkiewicz) – менеджер з експорту ТОВ «ASPI»

www.p-aspi.pl ,   grzegor.renkiewicz@aspitech.pl

Вид діяльності: виробник машин, обладнання та інструментів для деревообробки, виробництва та торгівлі. Серед інструментів пили, диски і стрічкові пилки. Крім того, різаки, а також ножі, також диски для пил зі сталевими лопатями і інші інструменти для меблевої промисловості.

Ціль візиту: пошук партнерів та покупців.

 

8. Степин Максиміліан (Maksymilian Stеpień) – голова правління ТОВ «DETALIA»

http://www.detalia.pl/,  m.stepien@detalia.pl

Вид діяльності: виробник, який пропонує широкий вибір дерев'яних матеріалів та  матеріалів з різноманітними додатками. Серед продукції: вагонка, фасади, фанера в асортименті, необрізні пиломатеріали, підлогові панелі, дверні пороги, монтажні штіфти.

Ціль візиту: пошук партнерів та постачальників.

9. Бобровський Роман (Roman Bobrowski) – член правління, керівник планово-виробничого відділу ТОВ «EURO ASTAR», http://www.euro-astar.com.pl/ , roman.bobrowski@euro-astar.com.pl

Вид діяльності: виробник елементів садової архітектури і прямий імпортер пиломатеріалів з сибірської листвиці. Підприємство є постачальником елементів садової архітектури, терас та фасадних дощок, а також конструктивних елементів - квадратів і планок.

Ціль візиту: пошук партнерів, постачальників та покупців.

10. Бобрицький Андрій (Andrzej Bobrycki) – голова правління, Бядун Аркадій (Arkadiusz Biaduń), комерційний директор ТОВ «MADREW», http://www.madrew.com.pl/

 a.bobrycki@madrew.com.pl

Вид діяльності: завод машинобудування спеціалізується на машинах і комплексних лініях для лісопильної переробки деревини, технологічному транспорті в паперовій, меблевій, муніципальній, опалювальній галузях промисловості, виготовляє лінії з різними верстатами, обладнання механізації (модернізації) лісопильних заводів, лінії для обробки і сортування колод, сортування дощок, пристрої для зберігання, подрібнення, транспортування біомаси і побутових відходів в комплексних установках для біомаси.

Ціль візиту: пошук партнерів та покупців.

11. Колбе Петро (Piotr Kolbe) – власник приватного підприємства «JAWOR ZAMOŚĆ», jaworzam1@poczta.onet.pl

Вид діяльності: виробник, що пропонує широкий вибір дерев'яних матеріалів, в т.ч. вагонка, необрізні пиломатеріали, дошки.

Ціль візиту: пошук партнерів та постачальників.

12. Позьомські Петро (Piotr Poziomski) – власник приватного підприємства «SERWISPALET», http://www.serwispalet.pl/ , poziomski@serwispalet.pl

Вид діяльності: виробник піддонів і промислової упаковки, зокрема: промислові піддони (одноразові, великогабаритні, для важких вантажів), коробки – піддони, піддони EPAL.

Ціль візиту: пошук партнерів та постачальників.

13. Валашек Ян (Jan Walaszek) – співвласник ТОВ «MARDOM»

http://www.mardom.com.pl/,  mardom@mardom.com.pl

Вид діяльності: виробник, що пропонує широкий вибір дерев'яних карнизів, ролет, меблів для дому.

Ціль візиту: пошук партнерів та постачальників.

14. Олчук Людвік (Ludwik Olczyk) - власник приватного підприємства «TARTAK OLCZYK » , http://tartakolczyk.pl/   office@tartakolczyk.com.pl

Вид діяльності: виробник пиломатеріалів, каркасів для плінтусів та інших видів пиломатеріалів із хвойних порід деревини.

Ціль візиту: пошук партнерів та постачальників.

15. Бекас Януш (Janusz Bekas) – головний редактор газети  Gazeta Przemyslu Drzewnego http://www.gpd24.pl/ 
Предыдущие статьи