Корзина
2 отзыва
+380
50
304-25-53
+380
50
308-46-86
+380
50
304-25-57
УкраинаПолтавская областьКременчугул. Генерала Жадова, 239600
Корзина
Кременчугское отделение Полтавской ТПП
Украинско-Литовская бизнес-встреча в Кременчуге

Украинско-Литовская бизнес-встреча в Кременчуге

Украинско-Литовская бизнес-встреча в Кременчуге

22 вересня Кременчук відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс. Із ним у складі Литовської делегації були Повноважний Міністр Посольства Литовської Республіки в Україні Гвідас Кєрушаускас, Президент Вільнюської торгової, промислової та ремісничої палати, депутат Ради м. Алітус Сігітас Леонавічюс, комерційний аташе Посольства Литовської Республіки в Україні Рімантас Шегжда та представники литовських бізнес-кіл.
Під час візиту відбулася україно-литовська бізнес-зустріч з представниками українських підприємств. Крім спілкування за контактними столами у форматі В2В, працювали дві секції "Ефективна енергетика": Досвід Литви у впровадженні ефективних форм енергетики" та "Литва-Україна: інвестиційна співпраця". На зустріч окрім підприємців Полтавщини завітали гості з Кіровоградської та Черкаської областей.
Більше 80-ти підприємств малого та середнього українського бізнесу взяли участь в ділових переговорах.
У рамках бізнес-зустрічі відбулася і важлива подія, як для українських так і для литовських бізнесменів - підписання Меморандуму про співпрацю між Вільнюською торговою, промисловою та ремісничою палатою та Полтавською ТПП, а також Меморандум між Вільнюською торговою, промисловою та ремісничою палатою та Черкаською ТПП.

Список литовської бізнес-делегації

 

 1.Сігітас Леонавічус - Голова Українського - Литовської ради підприємців і Президент ТВП Вільнюса, Президент ЗАТ "Traidenis" - www.traidenis.lt, info@traidenis.lt

Вид діяльності: проектування, виготовлення, монтаж і обслуговування устаткування для очищення стічних вод. Установки для очищення побутових, промислових, поверхневих стоків, різні вироби із склопластика.

Ціль візиту: пошук партнерів.

 

2.Петрас Труркус - ЗАТ "Ордо" - www.ordo.lt,  petras@ordo.lt,

Вид діяльності: торгівля і  ремонт сільської техніки.

Ціль візиту: пошук виробників і постачальників в Україні для постачання зап. частин для сільської техніки і РТИ. Фірма торгує і займається ремонтом сільської техніки.

 

3.Дайнюс Чапскас - ЗАТ "ENERSTENA",  www.enerstena.com.ua,  dainius.capskas@enerstena.com.ua

Вид діяльності: модернізація систем опалювання.

Ціль візиту: пошук клієнтів, замовників модернізації систем опалювання.

 

4.Робертас Габулас - ТОВ "Сучасні технології доріг", http://www.agriya.info/biznes/sovremennye_tehnologii_dorog.html,  gabulas.r@gmail.com.

Вид діяльності: ремонт доріг. Виробництво бітумної мастики.

Ціль візиту: пошук партнерів будівельників доріг.

 

5. Аудрюс Клангаускас - ЗАТ  "Ритерна", www.ryterna.eu, audrius@ryterna.ua.

Вид діяльності: промислові, гаражні секційні і інші ворота, автоматика, перевантажувальне устаткування.

Ціль візиту: пошук партнерів, замовників.

 

6. Максим Міцкевич - ЗАТ " Рубінета" www.rubineta.lt,  maksim.m@rubineta.com.

Вид діяльності: європейський бренд сертифікованих змішувачів і сантехнічних аксесуарів, головними критеріями яких є якість.

Ціль візиту: пошук партнерів, замовників.

 

7. Міндаугас Победінскас - Представник " Кардиоліта" www.kardiolita.lt,mindaugas@ukr.net Шукає партнерів медичному туризму. Одна з найбільших приватних медичних установ в Литві і в країнах Балтії. Клініка робить повний спектр медичних послуг - від діагностики до найскладніших хірургічних операцій;

Вид діяльності: представник " Кардиоліта" www.kardiolita.lt, mindaugas@ukr.net. Одна з найбільших приватних медичних установ в Литві і в країнах Балтії. Клініка робить повний спектр медичних послуг - від діагностики до найскладніших хірургічних операцій.

Ціль візиту: Пошук  партнерів  по медичному туризму.

 

8.Леонард Ядкевич - Засновник тур агентства "Baltic Concierge" http://www.balticconcierge.com,  info@balticconcierge.com

Вид діяльності: Туристичне і конс'єрж агентство в Литві.

Ціль візиту: Пошук партнерів.

 

 

 9. Юрій Родевічус -Асоціація східно-європейського партнерства і інвестицій www.repia.eu  jurijus@repia.eu.

Вид діяльності: Інвестиційний менеджмент; інвестиційні фонди Європейського Союзу, створення нових компанії для Українських бізнесменів і фінансування бізнес-ідеї в Литві і в Україні.

Ціль візиту: Пошук партнерів.

 

10. Гінтарас Лубаускас -ЗАТ "Eurointegracijos projektai" www.eip.lt,  g.lubauskas@lyderio.lt    

Вид діяльності: Консультація з питань фінансування з ЄС фондів.

Ціль візиту: контакти і співпраця з будівельними, транспортними компаніями яким цікаво почати бізнес в ЄС.

 

11. Рамунас Демеджунас -ТОВ " FORTEX" www.fortex.com.ua,  ramunas@fortex.com.ua.

Вид діяльності: оптова і роздрібна торгівля нержавіючим металопрокатом і замочно-регулюючою арматурою для харчової, хімічної, фармацевтичної і косметичною промисловості.

Ціль візиту: контакти і співпраця з підприємствами.

 

12.Представник ЗАТ "Мілвітека", www.milviteka.lt,  milviteka@milviteka.lt  

Вид діяльності: Устаткування для транспортування сипких продуктів, ваги, дозувальні систем для сипких продуктів, Устаткування харчової промисловості, виготовлення і ремонт, подрібнення, дроблення, очищення, гранулювання устаткування, установка технологічних ліній крупорушки, Фільтри для води рибницьких господарств, озону генератор, устаткування для обробка зерно. Більше інфо в інтернеті.

Ціль візиту: контакти і співпраця з підприємствами.

 

13. Представник ЗАТ ARTOM - www.artom.lt,  kontrimovicius@gmail.com

Вид діяльності:  є видатним дистриб'ютором дитячих меблів і одним з видатних продавців шкільних товарів в Литві.

Ціль візиту: Компанія шукає виробника в Україні, який може запропонувати шкільні парти, стільці і ігрові майданчики. Компанія взаємодіятиме ТІЛЬКИ з виробниками в Україні.

 

14.Представник ЗАТ "Елмо технологія"- www.elmo.lt

Вид діяльності: виготовлення LED світильників для промислових приміщень, вулиць і парків європейського стандарту CE, LED лампи для вирощування рослин, LED світильники, що міняють світла, інші вироби світильників.

Ціль візиту: контакти і співпраця з підприємствами.

15.Алітуська колегія, www.akolegija.lt , rastal@akolegija.lt

Вищий навчальний заклад без університетського статусу. Представник - Ірена Іванаускене, , Tel. +370 652 89877, зацікавленні в наборі студентів з України

 

16. Представник SVYDIS, www.svydis.com.ua, svydis@svydis.com.ua

Проектування та оснащення фарбувальних цехів авторемонту та промисловості. Торгівля матеріалами, інструментами та обладнанням призначеними для секторів автомобільного та промислового фарбування

 

 

Предыдущие статьи